Dlaczego warto zdecydować się na implant?

049Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

Czytaj więcej: Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dowiedz się więcej zadzwoń608 53 53 45

podklad9

 Dlaczego powinnieneś wybrać właśnie nas?

Ponieważ to nas wyróżnia:

DOŚWIADCZENIE

Właściciel Kordentu dr Jarek Marciniak pracę kliniczną z implantami rozpoczął w 1999 roku, ponad 4000 wszczepionych implantów, kursy specjalistyczne na całym świecie, począwszy od lat ’80. Nieustannie się dokształca, współpracuje z najlepszymi specjalistami i dzięki temu mamy bardzo wielu zadowolonych pacjentów.

NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA

Kiedy warunki w jamie ustnej pacjenta wymagają wyjątkowych metod możemy liczyć na nowoczesne technologie takie jak:

Specjalne wąskie implanty, które są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z częściowym lub pełnym bezzębiem, z utratą kości lub wąskim wyrostkiem, którzy z różnych przyczyn w tym finansowych nie mogą sobie pozwolić na standardowe implanty.

Zygoma-wyjątkowo długie implanty stosowane w przypadku niewielkiej ilości kości w górnej szczęce w odcinku bocznym. Zastosowanie tych implantów nie wymaga żadnych przeszczepów.

Nobel Clinitian- bardzo zaawansowana diagnostyka tomografią komputerową, która z niewyobrażalną do tej pory precyzją pozwala planować zabiegi. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo pacjenta poprzez dokładne planowanie zabiegu.

DOBRY WYBÓR IMPLANTÓW

W ciągu naszej przygody z implantami współpracowaliśmy z kilkoma wiodącymi firmami implantologicznymi, pozwoliło to nam wybrać naszym zdaniem najlepszy, najbezpieczniejszy system implantologiczny. Dziś pracujemy systemem Nobel Biocare dzięki czemu pacjent może mieć pewność, że możemy dobrać takie implanty, które będą odpowiadały jego sytuacji w jamie ustnej jak i będą najbezpieczniejszym, najlepszym rozwiązaniem. Mamy pewność, że zawsze będziemy mieli dostęp do komponentów zastępczych i nie będzie problemów ze zobowiązaniami gwarancyjnymi.

DIAGNOSTYKA

Na miejscu posiadamy sprzęt potrzebny do pełnej diagnostyki i planowania leczenia. Tomograf komputerowy, pantograf, cefalometria, rentgen są do Państwa dyspozycji. Mamy możliwość wykonania genetycznych testów bakteriologicznych PET, które pomagają wykryć bakterie w jamie ustnej i z dużą precyzją określić ich antybiotykowrażliwość co jest konieczne w celowanym leczeniu. Ze względu na liczne podróże pacjentów zdarzają się zakażenia bakteriami nie charakterystycznymi dla Polski, odpornymi na antybiotyki standardowo podawanymi osłonowo podczas zabiegów.

ZABIEGI OKOŁOIMPANTACYJNE

Kiedy okazuje się, że przed wszczepieniem implantów potrzebny jest dodatkowy zabieg dr Marciniak służy Państwu swoją wiedzą, doświadczeniem i sprzętem. Uzupełnienie braków kostnych, podniesienie zatok, repozycja nerwu żuchwowego czy odbudowa kości w pionie nie jest dla nas problemem.

OPIEKA ANASTEZJOLOGA

Gdy pacjent nie jest w stanie przezwyciężyć strachu przed zabiegami chirurgicznymi i często jest to powodem odroczenia decyzji o naprawie uzębienia, możemy zaprosić do zabiegu zaprzyjaźnionego anestezjologa. Pacjent w znieczuleniu miejscowym i w pół śnie, czyli tzw. sedacji bezstresowo przechodzi wszystkie zabiegi. Mniej inwazyjną metodą na niepamiętanie przebiegu zabiegu jest podanie leku, który ma podobne działanie do sedacji, natomiast nie na każdego działa tak samo.

RATY

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie MediRaty jest możliwe finansowanie leczenia nisko oprocentowaną pożyczką.

 

Dowiedz się więcej zadzwoń608 53 53 45

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Dożywotnia gwarancja na implanty

nobel garancija 1 large

Protetyka Procera 5 lat gwarancji

All-on-4 zęby w jeden dzień