1Spectro_hand__images_1

SpectroShade™ jest tzw. spektrofotometrem, czyli urządzeniem analizującym ilość światła pochłoniętego przez obiekt w całym zakresie pasma widzialnego: 380 do 720 nm.

 

 

 

 

 


Funkcjonujące na rynku systemy RGB lub tzw. kolorymetry oparte o analizę RGB nie zapewniają obiektywnej analizy koloru, ponieważ jak mówią wszystkie podręczniki fizyki – nie jest możliwym numeryczne zobrazowanie tego, co widzi oko ludzkie w odniesieniu do długości fal rejestrowanych przy wykorzystaniu systemów RGB.
SpectroShade™ jest pierwszym i jak na razie - jedynym systemem, który wykonuje analizy w odniesieniu do tego, co widzi ludzkie oko.

spectro1_1

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Kolejny mikroskop

W styczniu tego roku, do kliniki w Zielonce dokupiliśmy także drugi, precyzyjny mikroskop stomatologiczny firmy Alltion. W połączeniu z nowoczesnymi mikrosilnikami endodontycznym, endometrami, systemami do wypełnień kanałów gutaperką na gorąco, oraz diagnostyką tomografem komputerowym dają niespotykane możliwości leczenia kanałowego. W połączniu z umiejętnościami dr Rodak i dr Marczak stawiają nasz gabinet w pozycji lidera w naszym rejonie.

Dożywotnia gwarancja na implanty