Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

REGULAMIN NIEBIESKIEJ KARTY RABATOWEJ "VIP"

1.Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z rocznej „KARTY STAŁEGO PACJETA VIP ”  w Gabinetach Stomatologicznych Kordent

2. "KARTĘ STAŁEGO PACJENTA VIP " można otrzymać pacjent który regularnie przychodzi na wizyty w gabinecie Kordent.

3. Warunkiem otrzymania "KARTY STAŁEGO PACJENTA VIP" jest dokonanie jednorazowej rocznej opłaty rejestracyjnej za jedną kartę w wysokości 100 zł i podpisania regulaminu z załącznikami.

4. "KARTA STAŁEGO PACJENTA VIP " jest kartą plastikową, imienną i numerowaną, która uprawnia do otrzymania 5% rabatu od ceny detalicznej na wszystkie usługi wykonywane w gabinecie Kordent.

5. Rabat nie łączy się z aktualnie obowiązującymi promocjami i przecenami.

7. Karta Stałego pacjenta jest kartą imienna i upoważnia do zniżki tylko właściciela karty.

8.Pacjent który posiada Kartę stałego pacjenta VIP jest zobowiązany zgłaszać się co pół roku na  płatne wizyty kontrolne.

9. „STAŁY PACJENT VIP” jeśli nie przyjdzie na umówiona wizytę i nie odwoła jej 24 godziny przed planowanym terminem zostaje obciążony kwotą 100 zł ( za każdą rozpoczętą godzinę wizyty) która zostanie doliczona do nasennej wizyty. Opłata ta jest automatycznie ściągana z karty kredytowej pacjenta. Zgoda na pobranie w/w opłaty stanowi załącznik do regulaminu.


10.”STAŁY PACJENT VIP” traci uprawnienia do korzystania z „Karty Stałego Pacjenta” jeśli trzy razy z rzędu nie pojawi się a umówionej wizycie.


11. Rabat obowiązuje tylko na usługi i nie obowiązuje na produkty które są w sprzedaży.

12. Klient przed dokonaniem zakupu zobowiązany jest upewnić się czy dana usługa jest objęty rabatem wynikającym z niniejszego regulaminu.

13. "KARTA STAŁEGO PACJENTA VIP " nie jest kartą płatniczą, rabatową lub kredytową. "KARTA STAŁEGO PACJENTA VIP " jest własnością Kordent

14. „STAŁY PACJENT VIP”  ma prawo, po trzech latach udziału w programie z 5% rabatem, przejść na program VIP GOLD z 10% rabatem, po spełnieniu  określonych warunków jakie przewiduje   regulamin  w/w karty .


15. „STAŁEGO PACJETNA VIP ” obejmuje gwarancja- rękojmia ogólnie przyjęta w gabinetach Kordent.


16 „ STAŁY PACJENT VIP” obowiązany jest do podania w karcie pacjenta adresy mailowego, jeśli taki posiada, aby otrzymywać od Gabinetu informacje o wizytach, aktualnych promocjach itp. Oraz podpisania zgody na jego wykorzystanie – załącznik 2.


17. "Gabinet Stomatologiczny Kordent” ustanawia  postanowienia niniejszego Regulaminu i ma prawo zrezygnować z programu "KARTA STAŁEGO PACJENTA VIP " bez podania przyczyny. Ma również obowiązek poinformowania Klienta o tym fakcie. W przypadku nie skorzystania z rabatu „ KARTY STAŁEGO KLIJENTA VIP” i gdy przynależność do programu jest krótsza niż 30 dni opłata rejestracyjna zostaje zwrócona pacjentowi.

18. Karta STAŁEGO PACJENTA VIP jest ważna przez rok od daty jej wydania.

19. Regulamin "KARTY STAŁEGO PACJENTA VIP " obowiązuje do odwołania.

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Uwaga Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 19,11,2018 klinika Kordent została przeniesiona z ulicy Korotyńskiego 23 na  Ulicę Niedźwiedzia 10. Zapraszamy