Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Systemy implantologiczne możemy podzielić na trzy podstawowe grupy:

1.Pierwszą z nich stanowią wiodące na rynku implantologicznym systemy premium (Nobel Biocare, Biomet 3i)

2.Drugą grupę stanowią systemy implantologiczne, które tworzą własne produkty, komponenty, ale są stosunkowo niewielkimi udziałami w rynku europejskim i grozi im wykupienie przez większe firmy (Neoss, Alpha Bio, Osstem)

3.Trzecia grupa wykorzystuje stare patenty firm z pierwszej grupy (w naszym gabinecie nie korzystamy z tej grupy systemów implantologicznych)


System implantologiczny przez nas polecany należy do renomowanych firm, które posiadają wieloletnie doświadczenie oraz przeprowadzają dużą ilość testowych badań klinicznych, dlatego też najczęściej polecamy wykorzystanie implantów systemu Nobel Biocare. Wybór systemu Nobel Biocare daje nam większą gwarancję na powodzenie zabiegu i co ważne, wiąże się z dłuższym okresem możliwości wymiany implantu bez dodatkowych opłat w przypadku, kiedy jest taka konieczność oraz dłuższym niż u innych producentów okresem gwarancji na komponenty protetyczne.

Firma posiada przedstawicielstwa w następujących krajach: Szwajcaria, Szwecja, Argentyna, Australia, Austria, Benelux, Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Honk-Kong, Indie, Włochy, Japonia, Litwa, Meksyk, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Południowa Afryka, Hiszpania, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Od ponad 40 lat firma Nobel Biocare realizuje swój cel, którym jest rozwiązywanie problemów dotyczących leczenia zębów. To już ponad 40 lat jak Prof. Brenemark zapoczątkował nowoczesną implantologię. W 1965 roku wszczepił implanty Brenemarka pierwszemu pacjentowi. W Polsce firma od początku istnienia skupia wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny implantologii i protetyki, którzy prowadzą konsultacje i programy edukacyjne w oparciu o system Nobel. Firma ma swoje przedstawicielstwo w Polsce - Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Firma Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w 1995r. Pacjenci otrzymują 10 lat gwarancji na implanty Nobel Biocare i 5 lat gwarancji na korony i mosty Procera. Zapytajcie Państwo dentystę o kartę gwarancyjną Nobel Bicoare. Nobel Biocare jest firmą oferującą kompletne rozwiązania "od korzenia do zęba". Jest to ważne z uwagi na fakt, że coraz więcej lekarzy dentystów wykonuje zarówno zabiegi chirurgiczne jak i odbudowę protetyczną. Pozwala nam to zaopatrywać lekarzy dentystów we wszelkie produkty potrzebne do zaoferowania pacjentom idealnego uśmiechu. System implantologiczny Nobel Biocare prezentuje renomowana firma, która posiadają wieloletnie doświadczenie oraz przeprowadza dużą ilość testowych badań klinicznych. Daje nam to większą gwarancję na powodzenie zabiegu, co wiąże się z dłuższym okresem możliwości wymiany komponentu bez dodatkowych opłat w przypadku, kiedy jest taka konieczność.

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Uwaga Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 19,11,2018 klinika Kordent została przeniesiona z ulicy Korotyńskiego 23 na  Ulicę Niedźwiedzia 10. Zapraszamy