• Implanty

  Implanty

  Najnowsze technologie, największe doświadczenie w Polsce. Nowoczesny sprzęt i gabinety. Implanty Warszawa polecają ...
 • Endodoncja

  Endodoncja

  Utrzymanie Twoich własnych zębów jest najprostszą drogą do zapewnienia optymalnego zdrowia jamy ustnej i pięknego uśmiechu.Leczenie endodontyczne (kanałowe) jest zabiegiem, który umożliwia zachowanie pacjentom tych zębów, które w innym wypadku musielibyśmy usunąć i zastąpić protezą. Z języka greckiego " ENDO " oznacza "wewnątrz", "odont" - to "ząb". Endodoncja więc zajmuje się leczeniem wnętrza zęba. Dla zrozumienia tematu pomocna będzie odrobina znajomości anatomii zęba. Wewnątrz zęba, pod białym szkliwem i twardą tkanką zwaną zębiną znajduje się miękka tkanka zwana miazgą (tzw. nerw). Miazga zawiera naczynia krwionośne, nerwy, tkankę łączną i w czasie rozwoju zęba buduje otaczające ją twarde tkanki. Miazga rozciąga się od komory aż do wierzchołków korzeni, gdzie łączy się z innymi tkankami otaczającymi ząb. Miazga jest ważna w czasie wzrostu i rozwoju zęba. Ale gdy ząb jest w pełni dojrzały, może on przetrwać bez miazgi, ponieważ jest stale odżywiany przez tkanki otaczające go. Implanty Warszawa polecają ...
 • Nobel guide

  Nobel guide

  Odzyskaj swój uśmiech w godzinę. Dzięki systemowi Nobel Guide jest to możliwe . Implanty Warszawa polecają ...
 • 1
 • 2
 • 3


ja1 1

 Gabinet Stomatologiczny Kordent jest miejscem, w którym poczują się Państwo komfortowo i bezpiecznie. O przyjazną atmosferę dba profesjonalny zespół złożony z lekarzy, asystentek oraz zawsze uśmiechniętej recepcji. Wygodna poczekalnia, nowocześnie wyposażone gabinety oraz relaksująca muzyka sprawią, że każda wizyta będzie dla Państwa miłym spotkaniem. Ważne jest dla nas zdobycie zaufania pacjenta.

Dzięki temu współpraca jest owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Służymy dobrą radą w gabinecie, ale także telefonicznie i mailowo. Staramy się dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie. Warto również wspomnieć o nowym, eksperymentalnym naborze lekarzy w gabinetach.

Staramy się inwestować w osoby, które zwiążą się z nami na dłużej. Najpierw pracują u nas studenci jako asysta stomatologiczna, następnie osoby te odbywają staż by w przyszłości móc pracować w naszych gabinetach jako lekarze. Pozwala nam to profesjonalnie wyszkolić taką osobę, nauczyć standardów naszej pracy oraz wzajemnie się poznać. System taki, bardzo pozytywnie wpływa na poziom pracy oraz atmosferę panującą w gabinetach. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wysokim standardem świadczonych usług oraz co jest równie ważne, dbałością o kontakt z pacjentem. Naszym celem jest zadowolenie pacjenta z efektów leczenia oraz pomoc w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Możemy go zrealizować dzięki Państwa zaufaniu!

Białe zęby

SKUTECZNE WYBIELANIE ZĘBÓW!

Zapraszamy na wybielanie zębów w Warszawie i w Zielonce

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Dożywotnia gwarancja na implanty

Protetyka Procera 5 lat gwarancji

All-on-4 zęby w jeden dzień